Thomas Servis - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Thomas servis

Thomas süpürge Servis
Thomas servis,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Thomas servisi
Thomas Servis, Thomas Süpürge Servisi, Thomas Yedek Parça servisi, Thomas süpürge bakım servisi, Thomas Sulu süpürge servisi, Thomas ev aletleri servisi ve Thomas temizlik robotu servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Thomas süpürge ses yapıyor, Thomas süpürge bozuldu yada Thomas süpürge bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Thomas Servisi bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Thomas Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Thomas Süpürge ve Thomas temizlik robotu bakımı, Thomas temizleme ilacı kullanımı, Thomas süpürge temizliği, Thomas süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Thomas ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön