Küçükçekmece Termikel Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Termikel servisi

Küçükçekmece Termikel Servis
Küçükçekmece Termikel servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Termikel servisi
Termikel Soba Servisi, Termikel Ankastre Servisi, Termikel Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Termikel Ocak Servisi, Termikel Fırın servisi ve Termikel Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Termikel Fırın yanmıyor, Termikel Ocak bozuldu yada Termikel Küçükçekmece Tamir Servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Termikel Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Termikel Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Termikel ocak bakımı, Termikel Fırın kullanımı, Termikel ocak temizliği, Termikel Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Termikel ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Termikel Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön