Remington Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Remington servisi

Remington saç düzleştirici Servisi
Remington servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Remington servisi,
Remington saç düzleştirici Servisi, Remington Epilatör servisi, saç maşası servisi, Remington tarş makinesi servisi, Remington saç kurutma makinesi servisi, Remington epilasyon aleti servisi ve Remington kişisel bakım ürünleri servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
saç kurutmanın motoru yandı, Saç Düzleştirici bozuldu yada Fön makinası servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Remington Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Remington Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan saç düzleştirici bakımı, saç maşası kullanımı, epilatör temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön