Küçükçekmece Silverline Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Silverline servisi

Küçükçekmece Silverline Servis
Küçükçekmece Silverline servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Silverline servisi
Küçükçekmece Silverline Servisi, Silverline Bulaşık Makinesi servisi, Silverline Ankastre servisi, Silverline Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Silverline ocak servisi, Silverline Fırın servisi ve Silverline Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Silverline Fırın yanmıyor, Silverline ocak bozuldu yada Silverline Küçükçekmece Buzdolabı Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Silverline Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Silverline Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Silverline ocak bakımı, Silverline Fırın kullanımı, Silverline ocak temizliği, Silverline Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Silverline ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Silverline Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön