Küçükçekmece Raks Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Raks servisi

Küçükçekmece Raks Soba Servisi
Küçükçekmece Raks servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Raks servisi,
Raks soba Servisi, Raks servisi, Raks karbon soba servisi, Raks İnfared soba servisi, Raks elektrikli soba servisi, Raks portatif klima servisi, Raks yağlı radyatör servisi, Raks buharlı vantilatör servisi, Küçükçekmece Raks servis ve Raks hava temizleyici servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Raks soba yanmıyor, Raks Vantilatör bozuldu yada Raks ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Raks Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Raks Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Raks Soba bakımı, Raks Vantilatör kullanımı, Raks soba temizliği, Raks ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Raks ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön