Küçükçekmece Korkmaz Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Korkmaz servisi

Küçükçekmece Korkmaz Teknik Servisi
Küçükçekmece Korkmaz servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Korkmaz servisi
Küçükçekmece Korkmaz Servisi, Korkmaz Süpürge Servisi, Korkmaz rondo servisi, Korkmaz blender servisi, Korkmaz tost makinesi servisi, Korkmaz mutfak robotu servisi, Korkmaz Fritöz servisi, Korkmaz saç kurutma makinesi servisi, Korkmaz süpürge servisi, Korkmaz çay makinesi servisi ve Korkmaz su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Korkmaz Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Korkmaz Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Korkmaz Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Korkmaz Su ısıtıcısı tamiri, Korkmaz Süpürge Bakımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön