Küçükçekmece Kumtel Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Kumtel servisi

Küçükçekmece Kumtel Servis
Küçükçekmece Kumtel Servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Kumtel servisi
Küçükçekmece Kumtel Servisi, Kumtel Soba servisi, Kumtel Ankastre servisi, Kumtel Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Kumtel ocak servisi, Kumtel Fırın servisi ve Kumtel Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Kumtel Fırın yanmıyor, Kumtel ocak bozuldu yada Kumtel Küçükçekmece Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Kumtel Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Kumtel Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kumtel ocak bakımı, Kumtel Fırın kullanımı, Kumtel ocak temizliği, Kumtel Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Kumtel ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Kumtel Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön