Küçükçekmece GoldMaster Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece GoldMaster servisi

Küçükçekmece GoldMaster Süpürge Servisi
Küçükçekmece GoldMaster servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece GoldMaster servisi
Küçükçekmece GoldMaster Servisi, GoldMaster Ütü Servisi, GoldMaster rondo servisi, GoldMaster blender servisi, GoldMaster tost makinesi servisi, GoldMaster Kahve Makinesi servisi, GoldMaster Süpürge Servisi, GoldMaster saç kurutma makinesi servisi, GoldMaster kıyma makinesi servisi, GoldMaster çay makinesi servisi ve GoldMaster su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
GoldMaster Elektrik Süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece GoldMaster Yetkili Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece GoldMaster Yetkili Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan GoldMaster Süpürge bakımı, GoldMaster Ses ve görüntü sistemleri kullanımı, GoldMaster Elektronik cihazların temizliği, GoldMaster Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve GoldMaster Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön