Küçükçekmece Alf Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Alf servisi

Küçükçekmece Alf Soba Servisi
Küçükçekmece Alf servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Alf servisi
Küçükçekmece Alf Servisi, Alf soba Servisi, Alf kombi servisi, Alf buharlı temizleyici servisi, Alf Klima servisi, Alf Şofben servisi, Alf elektrikli soba servisi, Alf portatif klima servisi, Alf yağlı radyatör servisi, Alf buharlı vantilatör servisi, Alf Süpürge servisi ve Alf hava temizleyici servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Alf soba yanmıyor, Vantilatör bozuldu yada Alf ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Alf Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Alf Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Soba bakımı, Vantilatör kullanımı, Alf süpürge temizliği, Alf ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Alf ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön