Goldmaster Yetkili Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

GoldMaster Yetkili servisi

GoldMaster Süpürge Servisi
GoldMaster Yetkili servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
GoldMaster Yetkili servisi,
GoldMaster Yetkili Servisi, Ütü Servisi, rondo servisi, blender servisi, tost makinesi servisi, Kahve Makinesi servisi, Süpürge Servisi, su sebili servisi, tv servisi, çay makinesi servisi ve GoldMaster Elektronik servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
GoldMaster Elektrik Süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap GoldMaster Yetkili Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
GoldMaster Yetkili Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan GoldMaster Süpürge bakımı, GoldMaster Ses sistemi kullanımı, GoldMaster Çay Makinesi Kireç temizliği, GoldMaster Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve GoldMaster Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön