Küçükçekmece Remington Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Remington servisi

Küçükçekmece Remington saç düzleştirici Servisi
Küçükçekmece Remington servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Remington servisi
Küçükçekmece Remington Servisi, Remington saç düzleştirici Servisi, Remington Epilatör servisi, Remington rondo servisi, Remington blender servisi, Remington tost makinesi servisi, Remington mutfak robotu servisi, Remington süpürge servisi, Remington saç kurutma makinesi servisi, Remington süpürge servisi, Remington çay makinesi servisi ve Remington su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Saç Düzleştirici bozuldu yada Fön makinası servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Remington Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Remington Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge bakımı, Çay makinası kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön