Küçükçekmece Arçelik Kombi Tamir Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Hizmetlerimiz

Küçükçekmece Arçelik Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Temizliği ve Bakım Servisi
Küçükçekmece Arçelik Kombi Bakım ve Tamir Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi, Hermetik Kombi, Bacalı Kombi, Sanayi Kombi Servisi, Kombi Bakım Servisi, Hermetik Kombi Parçası, ve Kombi Tamir Servisi Teknik Hizmetleri vermektedir.
Doğalgaz ve lpg ile çalışan Kombi yılın belirli zamanlarında periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır, bacalı Kombi yapılan en büyük hata!  baca ve baca sensörünün kontrolleri yapılmadan kullanımı yada iptal edilmesidir, kışın lodoslu hava şartlarında sağlam bir Kombinin sönmesi normaldir, brülörde yanan yanıcı gaz Bacadan Atılamadığından Sensör ile Algılanarak Gazı kesmektedir, Lodos sonrası Kombi yanıp sönüyorsa Baca sensörü arızalı yada bacada teknik bir arıza mevcuttur hemen Kombi Servisini Arayınız
Küçükçekmece Arçelik Kombi Servisi hizmetlerinde tüm işlemlerde en az 6 ay en fazla 1 yıl yedek parça ve işçilik Garantisi verilir. Kombi Çalışmıyor, Kombi ısıtmıyor, Kombi Ozon Temizliği, Kombi Ateşleme arızası, Kombi Baca Sensörü Arızası, Kombi bakımı, Kombi Buji ve Gaz Vanası değişim işlemleriniz için telefon ve Küçükçekmece Servis Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz. Kombi Servisi - Hermetik Kombi Servisi - Bacalı Kombi Servisi
Telefon numaralarımız : 0212 540 04 63
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90


Küçükçekmece Servis ile iletişime geçtiğiniz anda Arıza, Bakım, Tadilat, Yedek parça ve Teknik Servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca markası her neolursa olsun Kombi için tüm taleplerinize işinde Uzman Ustalarımızca cevap vermekteyiz.
Gelen personele gaz yakıcı cihazlar yetki kimlik kartını sorunuz yetkisiz kişilere onarım yaptırmayınız !

Küçükçekmece Kombi Teknik Servisi Hizmeti verdiğimiz markalar

Küçükçekmece Arçelik Kombi Servisi _ Küçükçekmece Alarko Kombi Servisi _ Küçükçekmece Termikel Kombi Servisi _ Küçükçekmece Fujiyama Kombi Servisi _ Küçükçekmece Bosch Kombi Servisi _ Küçükçekmece Fountain Kombi Servisi _ Küçükçekmece Hoşseven Kombi Servisi _ Küçükçekmece Baymak Kombi Servisi _ Küçükçekmece Eca Kombi Servisi _ Küçükçekmece Buderus Kombi Servisi _ Küçükçekmece DemirDöküm Kombi Servisi _ Küçükçekmece Airfel Kombi Servisi _ Küçükçekmece Auer Kombi Servisi _ Küçükçekmece Vaillant Kombi Servisi _ Küçükçekmece Delonghi Kombi Servisi _ Küçükçekmece Daikin Kombi Servisi _ Küçükçekmece Fellini Kombi Servisi _ Küçükçekmece Süsler Kombi Servisi _ Küçükçekmece Mira Kombi Servisi _ Küçükçekmece Termodinamik Kombi Servisi _ Küçükçekmece Luna Kombi Servisi _ Küçükçekmece Ferroli Kombi Servisi _ Küçükçekmece Baykan Kombi Servisi _ Küçükçekmece Simfer Kombi Servisi _ Küçükçekmece Hermetik Kombi Servisi _ Küçükçekmece Kombi Tamircisi _ Küçükçekmece Kombi Tamir Servisi  ve tüm markalara yedek parça teknik destek hizmetleri verilmektedir.
Küçükçekmece Kombi Tamir Servisi
Küçükçekmece Kombi servisi, Kat Kaloriferi servisi, Petek Temizleme Servisi, Kombi Bakım Servisi ve tamir servisi hizmetleri sunmaktadır.
Doğalgaz, lpg ve su ile çalışan cihazlarda bakım ve yıllık kontrol çok önem taşımaktadır, örneğin: petek bakımı yapılmamış kombi tesisatınızdaki pas, kireç ve plastik malzemelerin aşınması ile oluşan katran sıcak suyun petekler ile iç ortama ısısının dağıtılmasına engel olacak az ısı, fazladan doğalgaz faturası ve hasarlara neden olacaktır, ayrıca bakımı yapılmamış kombi, suyun ısınmasını sağlayan doğalgaz ile yanma gerçekleşen alev odasındaki eşanjör üzerindeki kurum, kireçlenme metal yorgunluna uğratacak yüksek masraflı hasarlar ve hayati tehlikelere sebep olacaktır.
Kombilerde Bakım çok önem taşımaktadır Pratik bilgiler ile bakım süresini ve kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz fakat en geç 1 sene sonunda bakımı yaptırmanız gerekir teknik servisimize danışarak bilgi alınız.

Küçükçekmece Kombi Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kombi bakımı, Kombi kullanımı, Kombi temizliği, Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Kombi arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön