Çetintaş Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Çetintaş servisi

Çetintaş Servis
Çetintaş servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Çetintaş servisi
Çetintaş Servisi, Çetintaş Soba servisi, Çetintaş Ankastre servisi, Çetintaş Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Çetintaş ocak servisi, Çetintaş Fırın servisi ve Çetintaş Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Çetintaş Fırın yanmıyor, Çetintaş ocak bozuldu yada Çetintaş Küçükçekmece Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Çetintaş servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Çetintaş Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Çetintaş bakımı, Çetintaş kullanımı, Çetintaş ocak temizliği, Çetintaş Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Çetintaş ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Çetintaş Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön