Küçükçekmece Felix Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Felix servisi

Küçükçekmece Felix Süpürge Servisi
Küçükçekmece Felix servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Felix servisi
Küçükçekmece Felix servisi, Felix Ütü Servisi, Felix rondo servisi, Felix blender servisi, Felix tost makinesi servisi, Felix mutfak robotu servisi, Felix Fritöz servisi, Felix saç kurutma makinesi servisi, Felix kıyma makinesi servisi, Felix çay makinesi servisi ve Felix el blenderi servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Felix Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Felix rondo dişlisi bozuldu yada Felix mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Felix servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Felix Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön