Küçükçekmece Cvs Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Cvs servisi

Küçükçekmece Cvs Soba Servisi
Küçükçekmece Cvs servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Cvs servisi
Küçükçekmece Cvs Servisi, Cvs Ütü Servisi, Cvs rondo servisi, Cvs Fön Makinesi servisi, Cvs blender servisi, Cvs tost makinesi servisi, Cvs mutfak robotu servisi, Cvs Fritöz servisi, Cvs saç kurutma makinesi servisi, Cvs Saç Düzleştirici servisi, Cvs Saç Maşası servisi, Cvs çay makinesi servisi ve Cvs el blenderi servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Cvs Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Cvs rondo dişlisi bozuldu yada Cvs mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Cvs Yetkili servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Cvs Yetkili Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön