Küçükçekmece Rowenta Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Rowenta servisi

Küçükçekmece Rowenta Süpürge Servisi
Küçükçekmece Rowenta servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Rowenta servisi
Küçükçekmece Rowenta Servisi, Küçükçekmece Rowenta süpürge servisi, Rowenta rondo servisi, Rowenta blender servisi, Rowenta tost makinesi servisi, Rowenta Saç Düzleştirici servisi, Rowenta Ütü servisi, Rowenta saç kurutma makinesi servisi, Rowenta Epilatör servisi, Rowenta Şarjlı Süpürge servisi ve Rowenta su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Rowenta Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Rowenta Saç düzleştirici bozuldu yada En yakın Rowenta Servisi nereden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Rowenta Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Rowenta Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge bakımı, Çay makinası kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön