Blyss Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Blyss servisi

Blyss Soba Servisi
Blyss servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Blyss servisi
Blyss Servisi, Blyss Vantilatör Servisi, Blyss Buharlı vantilatör servisi, Blyss Klima servisi, Blyss teknik servisi, Blyss elektrikli ev aletleri servisi, Blyss hava temizleyici servisi, Blyss Karbon ısıtıcı servisi, Blyss sanayi tipi vantilatör servisi, Blyss Küçükçekmece servisi, Blyss ısıtma ürünleri servisi ve Blyss soğutma ürünleri servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Vantilatör motoru yandı, Blyss Karbon ısıtıcı bozuldu yada Blyss Vantilatör parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Blyss Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Blyss Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Blyss Soba Servisi, Blyss Vantilatör bakımı, Blyss Portatif klima kullanımı, Blyss Buharlı vantilatör Kireç temizliği, Blyss Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Blyss Karbon ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön