Küçükçekmece Zass Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Zass servisi

Küçükçekmece Zass Soba Servisi
Küçükçekmece Zass servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Zass servisi,
Zass soba Servisi, Zass servisi, Zass karbon soba servisi, Zass Klima servisi, Zass İnfared soba servisi, Zass elektrikli soba servisi, Zass portatif klima servisi, Zass yağlı radyatör servisi, Zass buharlı vantilatör servisi, Küçükçekmece Zass servis ve Zass hava temizleyici servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Zass soba yanmıyor, Zass Vantilatör bozuldu yada Zass ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Zass Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Zass Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Zass Soba bakımı, Zass Vantilatör kullanımı, Zass soba temizliği, Zass ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Zass ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön