Küçükçekmece Arçelik Klima Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Hizmetlerimiz

Küçükçekmece Arçelik Klima Servisi

Küçükçekmece klima tamir servisi
Küçükçekmece Arçelik Klima bakım ve tamir servisi

Küçükçekmece Arçelik Klima servisi hizmetlerinde tüm işlemlerde en az 6 ay en fazla 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi verilir. Klima soğutma yapmıyor, klima su damlatıyor, fan arızası, ısıtma sorunu, klima bakımı, motor ve gaz değişim işlemleriniz için telefon ve Küçükçekmece servis whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.
telefon numaralarımız : 0212 540 04 63
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90


Küçükçekmece servis ile iletişime geçtiğiniz anda arıza, bakım, tadilat, yedek parça ve teknik servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca markası her neolursa olsun Beyaz eşyalarınız için tüm taleplerinize işinde uzman ustalarımızca cevap vermekteyiz.

Küçükçekmece Klima Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz markalar

Küçükçekmece Arçelik Klima Servisi _ Küçükçekmece Altus Klima Servisi _ Küçükçekmece Ariston Klima Servisi _ Küçükçekmece Aeg Klima Servisi _ Küçükçekmece Bosch Klima Servisi _ Küçükçekmece Beko Klima Servisi _ Küçükçekmece electrolux Klima Servisi _ Küçükçekmece Baymak Klima Servisi _ Küçükçekmece Finlux Klima Servisi _ Küçükçekmece Grundig Klima Servisi _ Küçükçekmece Hoover Klima Servisi _ Küçükçekmece Hotpoint Klima Servisi _ Küçükçekmece Indesit Klima Servisi _ Küçükçekmece Lg Klima Servisi _ Küçükçekmece Profilo Klima Servisi _ Küçükçekmece Regal Klima Servisi _ Küçükçekmece Samsung Klima Servisi _ Küçükçekmece Seg Klima Servisi _ Küçükçekmece Vestel Klima Servisi _ Küçükçekmece Vestfrost Klima Servisi _ Küçükçekmece Miele Klima Servisi _ Küçükçekmece Teka Klima Servisi _ Küçükçekmece Teba Klima Servisi _ Küçükçekmece Auer Klima Servisi _ Küçükçekmece Candy Klima Servisi _ Küçükçekmece Klima Tamircisi _ Küçükçekmece Klima Tamir Servisi  ve tüm markalara yedek parça teknik destek hizmetleri verilmektedir.
Küçükçekmece klima bakım ve tamir servisi
Küçükçekmece Klima servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Klima bakımı, Klima kullanımı, Klima filtere temizliği, Klima arıza tespit yöntemleri ve Klima arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için whatsapp destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön