Electrolux Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Arçelik servisi 540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Arçelik Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Electrolux servisi

Electrolux Süpürge Servisi
Electrolux servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Electrolux servisi
Electrolux Servis, Electrolux Süpürge Servisi, Electrolux Ütü Servisi, Electrolux blender servisi, Electrolux tost makinesi servisi, Electrolux çamaşır makinesi servisi, Electrolux çamaşır kurutma makinesi servisi, Electrolux mutfak robotu servisi, Electrolux saç kurutma makinesi servisi, Electrolux fırın servisi, Electrolux setüstü ocak servisi, Electrolux çay makinesi servisi ve Electrolux su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Electrolux Elektrik Süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Electrolux Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Electrolux Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Electrolux Süpürge bakımı, Electrolux Kahve makinası kullanımı, Electrolux Çamaşır makinesi Kireç temizliği, Electrolux kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Electrolux Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Belgeli Özel Küçükçekmece Arçelik servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmecearcelikservisi.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön